SIKÇA SORULAN SORULAR

CANLI DERS : Flash destekli bir tarayıcıdan giriş yapmanız gerekir. Android ve İOS işletim sistemlerinde VİRTUAL CLASSROOM programını indirip dersleri izleyebilirsiniz.

KAYITTAN DERS : Telefon ve ya tabletinizin herhangi bir web tarayıcısından giriş yaparak platformda bulunan Dershane kısmından izleyebilirsiniz.

Platformumuzda bulunan her bir ders başına ortalama 200 MB - 300 MB boyutunda veri aktarımı gerçekleşmektedir. Bu derslerin tekrar edilmesi gibi durumlar da göz önüne alınmalıdır. Bu da bir aylık periyotta en az 10 GB - 20 GB arasında İnternet kullanımına denk gelmektedir. 4-6 GB İnternet kullanım kotası olan aboneliklerin de platformumuzun kullanımından dolayı bu kotayı aşmayacağını garanti edemeyiz. Bu yüzden İnternet servis sağlayıcıların min. 20 GB ya da kotasız tarifelerinden birine abone olmanızı tavsiye ediyoruz.

Online derslerimize , dersin yapıldığı anda orada bulunup derse interaktif olarak katılmanız demektir. Ders esnasında sorularınızı sorabilirsiniz. Eğer canlı dersi kaçırırsanız dersin kaydını tekrar izleyebilirsiniz. Bunun yanında canlı katılım, derslerin düzenli takibi için önemlidir. Bugüne kadar katılımcılar arasında yaptığımız gözlemlerde canlı katılanların derslerini daha düzenli takip ettikleri tespit edilmiştir.
Kayıttan Ders, daha önceden anlatılmış derslerimizi 1 gün sonra kayıttan izleme işlemidir. Bir gün öncesinde yapılan Canlı Ders kayıtlarını izleme imkanı sağlar.

Katılımcılarımızın gizliliğini ve temel haklarını zedeleyebilecek risk faktörleri oluşturabileceği için derslerin download edilmesine izin vermiyoruz. Ayrıca 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca bu derslerin Fuat Hoca ve dersin katılımcılarının tamamının izni olmadan başkaları tarafından download edilmesi, halka açık alanlarda paylaşılması ve ticari amaçla kullanılması yasaktır.

Eğitim paketlerinin detaylar kısmında eğitim paketiniz ile ilgili kaynak verilip verilmeyeceği belirtiliyor. Bununla ilgili seçeceğiniz eğitim paketinin detaylar kısmını inceleyebilirsiniz.

Kesinlikle hayır. Derslerimizi kaçırma gibi bir ihtimal söz konusu değildir. Şayet canlı derse her hangi bir nedenle katılamaz iseniz sonrasında defalarca izleme şansına sahipsiniz

Ders kayıtlarını bulunduğunuz dönem sona erene kadar izleyebilirsiniz?

Ders kayıtlarını bulunduğunuz dönem sona erene kadar defalarca izleyebilirsiniz?

Ders izlemenizin dışında kendi denemenizi oluşturup (ders konularını, sınav süresini, sınav adını) dilediğiniz kadar soru çözümü yapabilirsiniz. Dönem boyu çözmüş olduğunuz denemeleri istatistikleri korunmaktadır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz konuda kendinizi test edebilirsiniz. Bunun dışında sistemsel olarak rehberlik hizmetinden yararlanıp eksik olduğunuz konuları tespit edip çalışma programınızı belirleyebilirsiniz.

NELER SÖYLEDİLER?

KULLANICI GÖRÜŞLERİ